Novinky.cz na App Store [FREE]

Žádné komentáře

Vážení přátelé,

rád bych vám představil novou zpravodajskou aplikaci Novinky.cz, kterou jsme vyvinuli ve spolupráci se společností Seznam.cz a.s. Aplikace je dostupná zdarma na App Store.

Novinky.cz

Novinky.cz

Seznam.cz představuje jednoduchou aplikaci Novinky.cz pro Váš iPhone. Stačí ji jen pustit a jedním prstem listovat v článcích.

Znáte to. Jedete do práce nebo třeba na schůzku a máte chvíli čas. Pár minut, tak akorát rychle mrknout, co je nového. Když jsme přemýšleli o Novinkách pro iPhone, měli jsme tuto běžnou situaci na mysli. A tak jsme si řekli – uděláme to co možná nejjednodušší. Žádná složitá meníčka, žádné nastavování. Jen články, seřazené od těch nejnovějších až po ty nejstarší. Jednoduchým gestem pak můžete listovat v článcích. Ostatně, na rychlé zjištění toho, co je nového, je přeci iPhone skvělý.

Pokud chcete používat tradiční verzi Novinek, není nic snažšího, než si sednout k nejbližšímu počítači. U Novinek pro iPhone tedy nehledejte plnohodnotnou náhradu webové verze, ale snadnou pomůcku, jak se rychle dostat do obrazu.

KAMERY 2.0 dostupné na App Store Art Through the Eyes of the Soul Oracle

Zanechte odpověď

Pro zanechání komentáře musíte být přihlášen