Prší

POZOR: Hra Prší pro iPhone byla odkoupena společností Zentity s.r.o., která je tvůrcem hry iPrší, a dočasně stažena z prodeje.  Původní hra Prší by se měla na AppStore znovu objevit na přelomu roku 2010 a 2011.

Klasická česká karetní hra konečně na vašich iPhone! Každý z nás Prší jistě zná. Hrávali jsme ho v dětství s kamarády nebo v hospodě s přáteli. Nyní si Prší zahrajete i na vašem iPhone. Co všechno hra nabízí?

Prší

Prší (Lukáš Petřík)

★ Pěkná grafika ★
Na karetní hru nevídaně propracovaná grafika, která skvěle dokresluje atmosféru hospodského prší, a to včetně originální sady dvouhlavých karet.

★ Skvělé ovládání ★
Vezměte kartu a prstem ji vyneste. Prší obsahuje propracované drag & drop ovládání. Budete tak mít pocit, že kartu skutečně držíte.

★ Bohatý zvukový doprovod ★
Klasická česká hudba a rozmanité zvukové efekty. To vše přispívá ke skvělé atmosféře Prší.

★ Český dabing ★
Prší obsahuje kromě české lokalizace také kompletní český dabing. Protihráč vám tak zahlásí známé hlášky, jako „Bereš dvě!“ nebo „Stojíš!“

★ Peněžní konto ★
Hra by nebyla hrou, kdyby nenabízela nějakou výzvu. Každý hráč Prší má svoje peněžní konto, na které mu jsou přičítány peníze za výhry nebo odečítány v případě prohry. Dokážete vyhrát tisíce, nebo zůstanete na nule?

★ Online Žebříčky ★
Porovnejte svoje rekordy na internetu a staňte se nejlepším hráčem Prší. Nejvyšší dosažené stavy vašich kont můžete přímo z menu hry odeslat na online server.

Externí recenze na hru Prší:

http://mobil.idnes.cz/zahrajte-si-prsi-na-iphonu-je-to-hit-d6a-/iphone.asp?c=A100805_201923_iphone_ada

http://www.iphone.cz/blog/prsi–cz-game-649

http://maxipod.cz/karetni-hra-prsi-i-na-iphonu-nejstahovanejsi-hra/

97 komentářů (+přidat vlastní?)

Zanechte odpověď

Pro zanechání komentáře musíte být přihlášen